Menu

Rodzaje regałów, które warto mieć w swoim sklepie

0 Comments

Na rynku jest wiele rodzajów regałów. Trzeba używać różnych regałów w różnych rodzajach sklepów. W przypadku supermarketów, jak wybrać najbardziej odpowiednią półkę? Ten artykuł ci pomoże.

Regały sklepowe – gondole

Regał do gondoli to najczęstszy rodzaj regałów w supermarkecie. Jest to dwustronna oprawa detaliczna, która skutecznie eksponuje towary. Każda jednostka składa się z półek bazowych, pionowych słupków końcowych i środkowych, które mają szczeliny oraz tablicy perforowanej, litej płyty lub tylnego panelu ściennego z listew. Idealne do maksymalizacji powierzchni ekspozycyjnej, regały do ​​gondoli umożliwiają sprzedawcom oferowanie różnych półek, które można łączyć z perforowanymi haczykami i innymi akcesoriami do ekspozycji detalicznej. Tworzy to dynamiczne środowisko merchandisingowe, które ma na celu zwiększenie sprzedaży.

Regały sklepowe-gondole są uwielbiane przez sprzedawców detalicznych za elastyczność, trwałość i wysoki próg nośności, a oprócz tego, że produkty są czysto i wydajnie eksponowane, funkcje szybkiej regulacji regałów do gondoli umożliwiają płynne przestawianie półek, aby dopasować je do Twojej wizji merchandisingu w miarę ewolucji Twoich potrzeb . Jako detalista zapewnia to elastyczność w merchandisingu Twojego sklepu, zwłaszcza jeśli powierzchnia jest ograniczona.

Regały na owoce i warzywa

Każdy supermarket musi mieć wydzieloną część na owoce i warzywa, dlatego regał na owoce i warzywa jest jedną z niezbędnych półek w supermarkecie. Jest to ekspozycja półek na warzywa i owoce, prosty i piękny design, łatwy w montażu i demontażu. Konstrukcja z górnym skosem poszerza spojrzenie konsumenta i pozwala pokazać więcej owoców. Siatkowa struktura na dole kosza umożliwia odprowadzanie dodatkowej wody, dzięki czemu nie musisz się martwić o zepsucie owoców i warzyw.

Regały na alkohol, wino

Wykwalifikowany supermarket musi również posiadać strefę na napoje nisko i wysokoprocentowe, która zapewni konsumentom większy wybór i poprawi poziom ich sklepów. W tej chwili regały na wino są dla Ciebie dobrym wyborem. Połącz wyświetlacz wina i schowek. Nasze kosze na wino z wieloma przegródkami, półki wyspowe i kostki Wine Wave zapewniają dużo miejsca do przechowywania nadmiaru butelek wina. Możesz przechowywać nadmiar wina, wyświetlając najlepsze wino, jakie masz. To sprawiło, że nie musiałeś iść do magazynu, aby uzupełnić półki winem.

Znajdź najlepsze regały sklepowe na żywność i alkohol na https://www.tarpom.com.pl/