Menu

Mrożone jogurty dla gastronomii – to warto wiedzieć

0 Comments

Lody głównie kojarzone są z latem. Niemniej jednak sezon dla niektórych na lodowe przysmaki trwa cały rok. Są też tacy, którzy zalecają, aby sięgać po nie szczególnie zimową porą. Bowiem zawierają one witaminy z grupy B oraz poprawiają samopoczucie. Na rynku można spotkać różnego rodzaju lody. Najbardziej smaczne i zdrowe są mrożone jogurty, dlatego w dalszej części artykułu zdradzimy szczegóły mrożonych jogurtów dla branży gastronomicznej.

Cechy charakterystyczne mrożonych jogurtów

W dzisiejszych czasach powraca moda na to co zdrowe, dlatego lokale gastronomiczne dążą do tego, aby oferowane przez nich produkty były jak najbardziej zdrowe oraz smaczne. Analogicznie jest z deserami. Poszukuje się zdrowych i smacznych deserów, które będą odpowiedzią na obecne zapotrzebowanie rynkowe. Oprócz lodów przemysłowych wzrasta także trend na mrożone jogurty, które powstają naturalnie, na podstawie tradycyjnych receptur. Dzięki temu nie zawierają one sztucznych substancji, dlatego zasługują na miano prawdziwych lodów. Na dodatek w składzie mrożonych jogurtów dla gastronomii nie ma niepotrzebnych dodatków w postaci sztucznych aromatów, konserwantów, czy też barwników. Mrożone jogurty bazują na jogurcie naturalnym, sokach owocowych, kawałkach owoców, bakalii czy tez czekolady. Dzięki temu można połączyć przyjemne z pożytecznym. Z pewnością posiadanie w swojej ofercie mrożonych jogurtów to strzał w dziesiątkę.

Mrożone jogurty – sprawdzona lodziarnia

Niestety niewiele jeszcze punktów gastronomicznych oferuje mrożone jogurty. Sprawdzoną lodziarnią w Zielonej Górze jest firma Nowe Horyzonty, ponieważ oferuje najlepszej jakości mrożone jogurty. Cała załoga dba o wysoką jakość produkcji lodów, a także o jakość obsługi klientów oraz wysoki standard procesu logistycznego. Lodziarnia ta oferuje także mrożone jogurty na dowóz. Dzięki temu można skosztować lodowych przysmaków z domowego fotela. Mrożone desery dowożone są na czas dla wszystkich klientów spełniając określone normy. Lodziarnia oferuje także gofry, smaczną kawę oraz herbatę. Jeśli chcesz zobaczyć menu lub dowiedzieć się więcej szczegółów, koniecznie zajrzyj na stronę: https://nowe-horyzonty.com/