Menu

Drzwi przesuwne harmonijkowe – które wybrać?

0 Comments

Drzwi przesuwne harmonijkowe bez wątpienia przechodzą renesans! Po raz kolejny stają się dla nas atrakcyjną alternatywą i to nie tylko wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z urządzaniem mieszkania. Ich design a także jakość na przestrzeni lat znacznie się zmieniły. Bez wątpienia nie są to już te drzwi, które kojarzymy z lat 90. Jakie harmonijki więc najchętniej wybieramy? 

Drzwi harmonijkowe białe, czyli minimalizm w pięknej postaci

Drzwi harmonijkowe białe to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych drzwi. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Od dłuższego czasu wszyscy jesteśmy wręcz zakochani w stylu nowoczesnym, skandynawskim oraz w minimalizmie. Stawiając na drzwi harmonijkowe białe wybieramy jedno z modniejszych i ponadczasowych rozwiązań. Biel sprawdzi się również doskonale w mniejszych pomieszczeniach. Z odpowiednimi dodatkami może ona sprawić, że pomieszczenie będzie wydawać się optycznie znacznie większe. Ponadto, jeśli nasze ściany również są białe, to drzwi te będą ich wspaniałym uzupełnieniem! Do jakiego stylu najlepiej dobrać białe drzwi harmonijkowe? Jak już wspomnieliśmy, drzwi te świetnie sprawdzą się w połączeniu ze stylem nowoczesnym oraz skandynawskim. Równie dobrze będą one współgrać ze stylem boho. Zarówno kolory pastelowe, jak i te nieco bardziej żywe będą doskonałym dodatkiem oraz tłem do tego typu drzwi!

Drzwi harmonijkowe drewniane – klasyka, która nie wychodzi z mody

Drzwi harmonijkowe drewniane można już śmiało określić mianem klasyki. To właśnie drzwi harmonijkowe drewniane nieprzerwanie cieszą się popularnością wśród kupujących. Wszystko to zawdzięczają swojej uniwersalności. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, a nawet scandi-boho! Drzwi harmonijkowe z drewna świetnie uzupełnią drewniane dodatki w postaci ramek, figurek czy chociażby nóżek od stołu i kanapy!

Przesuwne drzwi harmonijkowe znajdziesz pod adresem https://www.drzwi-harmonijkowe.pl/oferta/